Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompatibilis problémák lesznek e?

Kompatibilis problémák lesznek e?

Figyelt kérdés

Én nem értek nagyon a hardver dolgokhoz.Még 4 éve vettünk egy gépet aminek felszeretném újítani a configját de félek amit kinéztem alkatrészek nem lesznek kompatibilisek az alaplappal.Az alaplap egy nem mai Asrock n68-s am2+ am3+ és még rávolt írva,hogy ddr2.Amiket kinéztem cuccok azok ezek:

Processzor: Intel Core i5 3570 3.4Ghz

Videókártya: GIGABYTE GF GTX650 2gb ddr5

Ramot 2x2GB ot néztem ddr3 1600mhz Kingston


Az alábbi dolgok kompatibilisek ezzel az alaplappal illetve ha ddr2 van rá írva ddr3-at felse ismeri?Ha ez az alaplap egyáltalán nem jó hozzá milyet tudtok ajánlani ami árban is jó és mindet támogatja?Válaszokat előre is köszönöm és bocs,ha hülyék a kifejezések vagy a kérdésem de nem értek hozzá.



2013. okt. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted hogy milyen processzorokat támogat : [link]

Természetesen inteles proci nem megy bele,mivel amd támogatott a cpu foglalat (AM3, AM2+).

2013. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pld egy ilyen alaplap kellene a felsorolt Hardverekhez :

[link]

2013. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.kommentelő. Akkor tudsz AMD márkájú procit ami szintén 50k körül mozog árban és hasonszőrű?A gép amúgy játékra lenne használva elsősorban.

2. Kommentelő,köszi ezen elgondolkodok mert ára se olya borsos.

2013. okt. 23. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az FX bulldozer procik 8 maggal eléggé pimaszok,és már 40 ezer körül kaphatóak. De ahhoz is kell egy ddr3 memóriákat kezelő alaplap.Pld egy ilyen : [link]
2013. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy új alaplapot ami támogatja a ddr3 ramot,egy hasonló procit amit írtál + egy r9 270x VGA vinné a játékokat?
2013. okt. 23. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hibátlanul vinné :)
2013. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!