Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot választanád a...

Melyik laptopot választanád a 3 közül?

Figyelt kérdés

Ugazából játszanék videóznék és configolnék rajta. Meg persze internet és skype. Ezek az alapvető dolgok. Szóval itt is van a link:

[link]



2013. nov. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Sony Vaio SVE1713M1EB
2013. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi mástól is kérek még véleményt! És lécci na csak azt hogy melyiket hanem azt is hogy miért azt!
2013. nov. 3. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
1#Vagyok:Azért mert jó benne a proci meg alapvetően mindenbe pl.:képernyőfelbontás Egy hátrány a videókártya de az mindeggyiknél ugyan olyan.Szóval én azt választanám.
2013. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon. Köszönöm ment a zöld pacsi. További válaszokat is kérek!!
2013. nov. 3. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a három gépet összehasonlítani, olyan mintha a banánt hasonlítanád a körtéhez, vagy a motort az autóhoz.

Ezek nem egy kategóriába tartoznak.

Eleve az MBA 13"-os, a másik kettő meg 17"-os

Aztán árban is iszonyat nagy az eltérés, az MBA 1.5x annyiba kerül, mint a másik kettő.

A használhatóságuk is totál más.

Az MBA-t arra tervezték, hogy könnyű és gyors legyen, ez által könnyen lehessen hordozni és akár egész nap lehet vele dolgozni, mert 9-10 órás üzemideje van. Súlyban kevesebb, mint a fele a másik kettőnek.

A jétékot feletsd el az MBA-n az egy munkagép és nem "bohóckodásra" találták ki.

Ráadásul ezen az oldalon elég vérszegény a leírása a gépeknek.


Tehát először el kéne döntened, hogy milyen gépet akarsz.

2013. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos akkor te melyiket akarnád a pmikre én használnám??
2013. nov. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!