Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép PC bekapcsoláskor....

TYÜTYI2006 kérdése:

Nincs kép PC bekapcsoláskor. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fujitsu Siemens Scaleo P gép úgy tűnik megadta magát végleg, kb 2 hete. Apu használta már évek óta. Például most mintha beindulna, de kép nincs a monitoron. Eddig a 4 rammal ram hibát sípolt, most úgy sikerült megoldani, hogy 3 van bent, elől a 2 db 512-es, aztán 1 db 256-os. Így legalább nem sípol. Viszont monitoron kép semmi. A VGA 1 Leadtek 760 GS, a monitor Funai 19-es, processzor sempron 3200 +-os s939, táp 1 gyári FSP350-60HLC, vagy 1 Tagan TG480-U01. Van 1 P4-es lapunk dobozban, Asus p5da2 premium, azzal jó mindkét táp, (a tagannal került hozzánk a P4 mikor gépházat vettünk Májusban, Thermaltake Xaser 3 Blue), a vga, és a monitor is. Holnap nézem meg havernál a ddr ramokat, stb. Próbáltam a kábelokat stb, aztán nem tudom mi a gond, de már csere érett úgyis. Alaplapra gyanakszok.



2013. nov. 8. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Az alaplap Asus A8NE-FM/RoHS/S.
2013. nov. 8. 17:08
 2/3 anonim válasza:
elég valószínű, hogy alaplap. nekem néhány napja adta meg magát a scaleo j. a proci ha nem kormos akkor működik, az nem romlik el. ha a tápod tutira jó akkor 99%alaplap. esetleg próbáld másik videokártyával, hogy biztosra menj.
2013. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a 8600 GT kártyámmal azzal se jó.
2013. nov. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!