Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek az alaplapnak van PS/2...

Ennek az alaplapnak van PS/2 bemenete?

Figyelt kérdés

[link]

Egy régebbi fajta billentyűzetem van, aminek ilyen a csatlakozója. Az egyik képén úgy látom van, de nem szerepel a leírásban.



2013. nov. 8. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Azon a képen a bal lenti csatlakozó szerintem ps/2
2013. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:

Van.


Én rég óta nem láttam olyan ATX/mATX lapt, amin ne lett volna, kivéve talán néhány ősrégi darabot.

2013. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A színből én úgy gondolom, hogy billentyűzetet és egeret is kezel a bemenete, viszont nem igen egyesíthető. Dehát az egyik usb-s lesz (léteznek átalakítók)
2013. nov. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2013. nov. 9. 11:50
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy 2-3 ezer Ft-ért már kapsz billentyűzetet és egeret!


[link]


[link]


Tehát ez a csatlakozástípus ne korlátozzon, ha kapnál ugyanezen az áron jobb alaplapot, csak nem ps/2 csatlakozóval...

2013. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vettem volna másik alaplapot, csak érdekelt hogy van-e szükségem átalakítóra
2013. nov. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!