Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok linkelni magyar betűs...

Tudtok linkelni magyar betűs ha billentyűzeteket?

Figyelt kérdés
szóval az a lényeg hogy a nagy á betű és az ö ü ó ő ú ű é betűk ja meg az í is szerepeljen rajta és nem lenne hátrány ha gamer lenne vagy/és "lapos" billentyűs és "világítós" billentyűs ebből az első kitétel vagyis a gamer nem muszály de a másik kettő hasznos de nem baj ha nem világít csak jó lenne . ja és a gamer billentyűzet nekem az amin a w,s,a,d gombokra a nevük meg a fel le jobbra balra hanem más színű pl kék vagy piros de ez nem muszály

2013. nov. 9. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy árat mondanál?


Nekem egy ilyen van:

[link]

Én meg vagyok vele elégedve! Igaz hogy Angol, de aki tudja hogy hol vannak az ékezetes betűk annak nincs vele gondja, mert amint látod most is azzal írok és ékezeteket is tudok :P

2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!