Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap is kezelne...

Ez az alaplap is kezelne nekem minden új dolgot vagy cserélnem kell?

Figyelt kérdés
sziasztok egy "msi p35 neo combo" alaplapom van, annyit szeretnék kérdezni ez az alaplap is kezelne minden modernebb dolgot ha nagyfelújításba akarok vágni vagy ennek a cseréjével kell kezdenem mert már öregecske? olyan 4 éves kb.
2013. nov. 14. 17:04
 1/7 Osynho ***** válasza:
Milyen proci van benne?
2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még a régi két magos intel core2 duo. 2,2es
2013. nov. 14. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
LGA 775-ös szóval nem igazán "viselné el" a modernebb processzorokat. Egy új videokártyát kibírna, és hogyha esetleg egy core 2 quad-os procid van, akkor amellé egy jobb videokártyával egész jó gép lenne.
2013. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
Akkor én a helyedben eladnám az egészet. Abba való Quad-ot nem érdemes venni (drága), ahogy a ddr2-es ram is, sajnos. :/
2013. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem akkor inkább alaplaptól kezdve kezdem majd a csereberét. vidkártyát nemrég cseréltem, úgy 100ezer forintos kereten belül kéne vennem alaplap, procit, ramot, és tápot. nem tudom milyen szintet lehet ebből kihozni de a mostani jópár éves konfigtól csak jobbat
2013. nov. 14. 17:15
 6/7 Osynho ***** válasza:

"kkor inkább alaplaptól kezdve kezdem majd a csereberét"


Csakhogy újabb lapba nem megy vissza ez a proci és ram.


A 100e mellé csapod még azt, amit ezekért kapsz és máris kijön egy korrekt gép. Tápod milyen?

2013. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyfelújításra gondoltam, nem a régieket visszarakni. az új alaplapba majd az új dolgok kerülnek mindenből kivéve a kártya (az egy gtx 650ti boost) táp még egy 450es nem márkás darab szal az mindenképp cserére szorult volna
2013. nov. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!