Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom feltelepiteni...

Miért nem tudom feltelepiteni a videókártyám driverét eredeti cd-vel?

Figyelt kérdés
Sapphire radeon hd 2400 pro kártyáról van szó!letiltottam az alaplapit,és még igy se fel sem ismeri szaggat a kép is!!!
2009. nov. 18. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen rendszert használsz,es milyen a videokártyád??Milyen geped van? Proci, alaplap,alaplapi chipset.Ha ezt megirod,talán van megoldás.:)
2009. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Illetve azt is írd meg hogy milyen oprendszert tettél a gépedre, mert így tényleg hiányos egy kicsit a felméréshez.
2009. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt válaszd ki a kártyát, és az oprendszered, töltsd le a drivert, és telepítsd azt.

2009. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Power XP Intel Pentium 4 CPU 2.8 GHz,512Mb RAM,70gb vinyo,DVD-Rom!Ez magában egy módositott XP,de az az érdekes hogy multkor valahogy sikerült telepiteni a drivert,akkor a biosban is turkáltam valamit és sikerült!!Leszedtem már az ati.comról is de semmi!!

Előre köszi zoli

2009. nov. 19. 08:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és mivel Intel Pentium VIA-s chipset van benne ami az Nvidiás kártyákat támogatná ezért nehéz!
2009. nov. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!