Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha pendrivera másolások az...

Ha pendrivera másolások az egyik vinyóról akkor szinte azonnal fagy a gép, ha ugyanerről a vinyóról másolok egy másikra akkor is fagy, ha a fájlméret nagyobb mint 500 MB, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Win 7 x64 van fent, ami eddig stabil volt, a konfig: Amd athlon x2 6000+, msi k9a, 1 western digital 500Gb-s vinyó (ez a problémás), samsung 500 Gb vinyó, sapphire hd 2600 xt, FSP 400-as táp, 4 x 1gb ddr2 800MHz kingmax memória. A hiba azóta áll fenn, mióta a 4800+os procit kicseréltem a 6000+osra és beraktam 2x1 Gb memóriát pluszba. Az alaplapon egyetlen enyhén púpos kondi van a cpu foglalat közelében. Próbáltam másik usb portot és másik sata portot használni is, nem segített. A pendrive tökéletesen megy másik gépen. Mi lehet a hiba?

#winchester #hiba #fagyás #alaplap pendrive vincseszter
2013. nov. 20. 23:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Csináltam memória tesztet is, de nem talált hibát.
2013. nov. 20. 23:14
 2/2 kinkarobin válasza:
Töltsd le a Hard Disk Sentinel-t, mert lehet hogy a vinyód haldoklik....nem éri meg megvárni, amíg full elszáll, mert akkor nem tudsz lementeni arról a HDD rõl semmit sem...
2014. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!