Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen helyeken tudom feljelen...

Milyen helyeken tudom feljelenteni a PCX-et?

Figyelt kérdés
Légszíves a kérdésemre ne kérdéssel válaszoljatok. Előre is nagyon szépen köszönöm!

2013. nov. 21. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem.
2013. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg elérhetőséget tudnál adni?
2013. nov. 21. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy kérdezek, de érdekelne, hogy mi volt a gondod velük, mert én is készülök tőlük rendelni.
2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BM-Striker ***** válasza:
100%

Fogyasztóvédelemnél.

De előbb fenyegesd meg őket, hogy feljelented, mielőtt feljelentenéd.


Mi történt?

2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BM-Striker ***** válasza:
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ez utolsó link csak egy nonprofit egyesület...


Neked a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz kéne fordulni.


[link]

2013. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan nem tisztem bírálni meg kérted is, hogy ne kérdezzünk, de ezt így kéretlenül is muszáj:

Kérdező, ha nem jutottál el odáig, hogy beírd a "fogyasztóvédelem" szócskát a Google-ba, akkor ez alapján kicsit tovább gondolkodva (persze csak feltételes módban) nem lehetséges-e esetleg az, hogy tévedtél és hogy éppen valami kapitális félreértés miatt akarod feljelenteni az egyébként kifejezetten megbízható PCX Kft.-t?

...és még egy lapáttal: Miért kívánod őket feljelenteni?

G.

2013. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A fenyegetés lepereg róluk. És nem írom le hogy mi történt pontosan, mert nagyon hosszú lenne. Sok embert átvertek a garanciával kapcsolatosan. És ez nem befeketítés, de ha rám hallgattok nem vásároltok többé náluk. Én is évek óta vásárló voltam, nem kevés pénzt hagytam náluk, de csalódnom kellett.


[link]


Több vásárló is összefogott és ettől kicsit beijedtek, ezután a facebookon ma írtak is ezzel kapcsolatban, de merő hazugság az egész. Úgy látszik pár emberrel már felvették a kapcsolatot, és már látszólag meg fog oldódni az ügy egy-két embernek. De hazugság! Csak ígérgetnek! Többet nem írok mert tényleg nagyon hosszú történet.


A linkelt oldalakon nem tudok eligazodni. Tudna valaki telefonszámot, és email címet adni? Nagyon szépen köszönöm!

2013. nov. 21. 20:25
 9/11 A kérdező kommentje:

Geniuseus:

Gondoltam hogy ilyen válaszok fognak érkezni, de nem tudok eligazodni a weboldalukon. Eddig még soha nem volt dolgom a fogyasztóvédelemmel. Az elérhetőséget nem találom, mert nem tudom hol kell megkeresni.


És nem is akarok vitába szállni ezzel kapcsolatban, mert teljesen felesleges...

2013. nov. 21. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit olvasgattam a témában, valóban hallatlan dolgok történtek, de remélem, hogy azért kikászálódik valahogy a webáruház a ganyéból.

Szóval, elérhetőség: Normál esetben most leb&sználak, hogy még egy weblapon se tudsz eligazodni, de esetünkben kormánylapról van szó, tehát más a felállás.

Tehát: Balra "Panaszügyintézés"

"területi felügyelőségek elérhetőségei megyékre bontva" c. link aztán kiválasztod a megyét és szépen kiírja az illetékes épületet, címet, telefonszámot, e-mail címet is.

Ha másra nem is, ez arra jó lesz, hogy felhívva őket a jó helyre irányítsanak.

G.

2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!