Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 sehogy sem ismeri fel a...

Win7 sehogy sem ismeri fel a bluetooth adaptert, miért?

Figyelt kérdés
próbáltam már BlueSoleilt, meg kb az összes létező bluetooth drivert telepíteni, mind hiába, mert odáig sem jut el hogy felismerje magát az eszközt. az eszközkezelőben csak Unknown Device-nek titulálja, és nem tudom meggyőzni róla, hogy ez egy bluetooth, mert sehol nem ad rá lehetőséget a rendszer. mit tegyek? maga a stick működik, másnál ment rendesen.

2013. dec. 4. 23:24
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Semmi azonosító nincs az adapterre írva?

Másik gépen - ahol "ment rendesen", - mi volt a rendszer? Gondolom nem 4-5 éve próbáltad, ugye?

2013. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Z-Blue 120 van ráírva. hiába kerestem ehez célirányosan drivert, nem ment egy sem.

olyan pár hónapja próbáltuk utoljára más gépen..

2013. dec. 5. 22:16
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Az eszközkezelőben az eszköz részleteinél volt-e ilyesmi:

USB\Vid_044e&Pid_3005


Ha igen esetleg itt nézz körül a beazonosítás végett:

[link]


vagy a [link] oldalra írd be (Vid a vendor Pid a device) és a chip azonosítása után hamarabb találhatsz szoftvert (ha átlátszó a borítása talán le is olvashatod).


Ha egyik módszer sem működik, akkor cseréld le vagy cseréld el...

2013. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!