Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek és mit...

Mi a véleményetek és mit tudtok erről a vidikariról? ( mennek azöld kezek ;) )

Figyelt kérdés
Nvedia Gt 440

2013. dec. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A maga idejében sem volt nagy durranás, a HD5670 mellett labdába se rúghatott. A kártya 4GB-os verziója közröhej tárgya lett és mai néven GT630-ként árulják ugyenezt a vackot. Nincs mit szépíteni ez egy alsó kategóriás kártya volt eleve azaz már közel 3 éve is.
2013. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

#1 +1

Nem jó vétel egyáltalán, ha gondolkozol rajta, hogy megvedd.

2013. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó vétel,igaza van az elsőnek!
2013. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Húha, látom mennyire mentek a zöld kezek.

Valami "NVIDIA fanatikus" gyökér idetévedhetett és a hőn szeretett régi, ótvar, lassú, játékra abszolút nem alkalmas DDR3-as vackát érő rossz szavakat díjazta egy leszavazással:D

2013. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak egy apró dolog:


Tudom, hogy a vidikari szar. Már kb 4 éve használom. Nem akarok újat venni, inkább veszek egy ps3-at ű. Azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy az emberek mit gondolnak róla.


és itt van még valami: [link]

2013. dec. 15. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is rád gondoltam kérdező:)

Hanem valami gyökérre, hogy, ha nem tetszik valami, hiába hasznos és igaz válasz már egyből leszavaz:D

2013. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én tudom jól, hogy a vidikarim egy retek, de annál szarabb a processzorom. Szóval ha akarnám is fejleszteni a vidikarit, akkor se tudnám, mert a proci nem bírná :D ezért döntöttem úgy, hogy inkább veszek egy konzolt ;)
2013. dec. 16. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A konzol jó választás:)
2013. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!