Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI RADEON HD 6670 1 GB...

Asdasd00781 kérdése:

ATI RADEON HD 6670 1 GB kártya, driver probléma?

Figyelt kérdés
Hali! kb 2 éve használom ezt a kártyát , azóta volt a gépen Xp , win 7 , most win 8.1. Próbáltam frissíteni a drivert mind a 3 rendszeren sikertelenűl , mivel feltelepítem a drivert , újraindítom a gépet és utánna egyből lefagy ... csökkentett módban kell a driver sweeperrel letörölnöm mert másképp nem megy a gép ... Ha a telepítő lemezes drivert rakom fel sajnos azzal is gond van ... ott még a driver telepítés közben lefagy a gép és kiírja : : video_tdr_failure atikmpag.sys . Utánna újraindítom a gépet feltelepítem sikeresen és utánna ezt írja : Catalyst Control Centre: Host application működése leállt .Remélem tud valaki segíteni .
2013. dec. 15. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
AMD oldaláról szeded a drivert?
2013. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen
2013. dec. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!