Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot választanátok?

Melyik laptopot választanátok?

Figyelt kérdés

Adott 2 laptop, ezek közül szeretnék választani, ebben kérnék segítséget. Kérem aki válaszol érveljen is valamilyen szinten!

[link]

[link]

Kicsit tartok az ACER márkától, eddig csak rosszakat hallottam róla (melegedés, apróbb hibák, mint mikrofon, webcamera ilyesmi meghibásodása) igaz még nem volt ACER-em, így csak az elmondásokra hagyatkozhatom.



#Dell #Acer #hd 8730m i3
2013. dec. 21. 22:41
 1/2 anonim válasza:
szinte ugyanaz a kettő, de az acert venném, a nagyobb merevlemez miatt, meg nvidia graf kártya miatt... nekem amd-s laptopom van, de nem vagyok teljesen elégedett vele.
2013. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 claidheamohmor ***** válasza:
Az acerben a videokártya kicsit jobban teljesít. Nekem Acerem van (3 éves, i5-460, GT720M), egyelőre elégedett vagyok vele, arra, amire nekem kell, jó. Ami nem tetszik rajta, az a hülye lapos billentyűzet, amit valamiért nehéz volt megszokni, és az, hogy a hűtőborda lamellái közti por normális kitakarításához, vagy ha ahhoz nem is, akkor a borda újrapasztázásához kajakra szét kell az egészet szedni. De nagyon. Nem tudom, hogy a DELL-nél így van-e. Egyébként amennyire tudom, szakszerviz legközelebb Szlovákiában található, szóval gariban oda fogják szállítani, ha bekrepál, ami némi plusz időt jelent.
2013. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!