Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég 600 watt? Van egy régi...

Elég 600 watt? Van egy régi FSP Epsilon 600-am, de már lett rendelve egy M-tech 800W Black edition táp. Utóbbiról viszont olvastam néhány lehúzó véleményt. Mit tennétek/vennétek?

Figyelt kérdés
Adott egy ilyen konfig: AMD FX-8350 proci, Asus SABERTOOTH 990FX R2.0 alaplap, Kingston 4x4GB DDR3 1866MHz, Asus R9 270X TOP videokari, SEAGATE 1TB Barracuda 7200rpm 64MB SATA3 + egy régi vinyó emlékeknek, egy bluray és egy dvd meghajtó és egy Thermaltake Chaser A71 ház (benne 3db 20- és 1db 12centis venti).

2013. dec. 25. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd vissza a rendelést és helyette egy XFX Pro 550W-ot vagy Cooler Master GX550W-ot vegyél.


M-Tech nem a tápjairól híres, nem a legjobb minőségűek.

2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
600wattos FSP-m már van mint írtam (ezért nyilván lefelé nem mennék), de akkor egy jobb márka nagyobb teljesítményű egyedére érdemes beruháznom? Online fogyasztás-kalkulátorokon kaptam 600nál magasabb csúcsot is, ezért gondolkoztam el az újításon...
2013. dec. 25. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Azoknak a kalkulátoroknak aztán lehet hinni...:D


XFX Pro 550W nagyon is jó választás ehhez a géphez, mivel minőségi Seasonic beles, full harisnyázott kábelmenedzsment és moduláris tápegység. Osztatlan +12V ágon ad le 528W-ot.


A te géped összesen max terhelés alatt fogyaszt körülbelül 330-340W-ot, de lehet még sokat is mondtam.


Rohadtul felesleges ide M-Tech, meg HKC, meg társai, amikre rávan biggyesztve, hogy 800W, azt lószart nem ér vele az ember, mert mindezt osztott ágon adja le, ráadásul pocsék hatásfokon..


Normális, minőségi 7-800W-os tápot 20-30k alatt nem kapsz.

2013. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
Egyébként a mostani tápod is jó lenne.
2013. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúcskártyákat kéne párban üzemeltetni hogy egy FSP 600-as táp ne legyen elég. Sőt. Egy 350W-os... Mikor tanulják meg az emberek hogy neves távból egészen teljesen feleslegesek ezek a böszme állatok kivéve az abszolút csúcsgépeket? Persze, veszel valami csoffadt névtelen szemetet abból lehet hogy tényleg olyan kell amire nagy számot írnak hogy a felét bírja. De a neves táp az annyit bír, ami rá van írva, oszt helló.
2013. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!