Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb proci, ami socket 754...

Legjobb proci, ami socket 754 be belemegy?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 08:49
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:
AMD Athlon64 3700+ (vagy ha ennél létezik magasabb számozású, akkor az.)
2014. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Foglalat tipusa: Socket 754

Család: Athlon 64

Modell: 3700+

Frekvencia: 2400 MHz

FSB: 800MHz

Cache: 1 mb

2014. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amennyibe a processzor kerül külön, azért komplett core2duo félkonfigot kapsz.
2014. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mért szerinted olyan drága?

Am nem biztos hogy pont azt veszek elég lenne valama athlon is a mostani sempron 2600 helyett. Mert ez elég gyalázatos még 2,3 ra húzva is.

2014. jan. 3. 11:15
 5/12 P.O.C. ***** válasza:
Én már egy s754 alapú konfigra egy fillért nem költenék a helyedben. Akármit csinálsz vele elavult marad ígyis, úgyis.
2014. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, helyette inkább fél évente veszel egy új gépet, nehogy elavult legyen :)

Ehhez a géphez fillérekért jutottam hozzá, van benne az említett pofás kis proci mellett egy radeon 9500 pro meg 2gb ram. A win 7 aeoróval kutyafaszaval szépen eldöcög rajta, tudok netezni még HD filmet is lejátszik, igaz a proci 99% on megy de nem akad meg semmi :) Meg elmegy rajta a Painkiller fullon élsimítás nélkül és van egy totál jó gépem amit még vagy 1 évtizedig tervezek használni, ha veszek bele egy athlon procit akkor még a majdani gyerekemnek is ezt fogom adni, én nem költök gépre, mert csak az agyatlan hentelés érdekel arra meg ott a painkiller.

Te meg nyugodtan vedd meg a 200 ezres géped nehogy elavult legyél...

ÁÁÁ, mindenki ilyen játékköcsög?

2014. jan. 3. 15:31
 7/12 P.O.C. ***** válasza:

Tévedsz, én kb. 3-4 évente fejlesztek gépet, de nem a játék miatt. Igaz, nem tagadom szeretek rajta azt is, de főleg a HD video szerkesztés miatt kell. Ami alatt az istenített ezer éves konfigod simán elvérezne. Egy fél napig várnál egy-egy művelet befejezésre.

Ahogy fejlődik a technika, úgy lesz sokkal gyorsabb egy gép és persze kisebb a fogyasztása, nekem fontos hogy normális sebességű legyen egy gép. És ehhez egyáltalán nem kell fél évente vagy évente 200 -at rákölteni, mint ahogy te gondolod. Van egy tiédhez hasonló konfigom is, amit tartaléknak meghagytam. Az is egy magos Athlon64 -es, de már az újabb s939 -es foglalatú, 1 GB RAM és egy Radeon 9550 -es kártya, de már a Youtube videók idegesítően akadnak rajta. Akkor miről beszélünk? Ezért mondtam, hogy nem feltétlenül éri meg pénzt költeni a tiédre, ha én már az egy generációval újabb Athlon64 -es konfigal is szenvedtem.

De csináld ahogy akarod ez egy szabad ország, csak egy jó tanács volt, semmi más. Nem kell miatta így felháborodni, le "játékköcsög" -özni a másikat. Azt hiszem én egyáltalán nem ebben a hangnemben adtam tanácsot.

További szép napot!

2014. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akadnak a youtube videók! Gyere át megmutatom!
2014. jan. 3. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre a gépre már ne költsél semmit, próbáld meg eladni , netezni kevés már az egymagos processzor, tapasztalat, nem a levegőbe beszélek.Nehezen hiszem el hogy ezzel akadás mentesen menne a YT
2014. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Régen nem voltak több mint 300w ot fogyasztó vga-k szal nem tudom miről beszélsz anya?

A hd videós dologban talán még igazad is lehet, meg nyilván aki szervert üzemeltet elkellhet az erős proci és sok ram.

De én direkt kihangsúlyoztam hogy a kockákról beszélek, akik képesek megvenni annó a gétéjix 295 öt 150 ért hogy menjen a gta 4(megjegyzem nem ment mert olyan szarul volt optimalizálva hogy nem használta mind2 kártyát, maxra állítva kegyetlenül szaggatott i7- el is meg 8 gb 2ghz es ddr3 ramokkal...így meguntam az egészet és rájöttem hogy egy busi vagyok, eladtam a gépem, vettem az árából egy kocsit némi gyűjtögettéssel, meg egy ilyen gépet...aztán elkezdtem konditerembe járni felszedtem 15 kg ot és azóta sem hagytam abba. Ha várnátok egy kicsit az állandó nagy "gépfelújítással" mondjuk 3 évet akkor negyed annyiért megvehetitek az akkori hardvereket és korabeli játékokkal játszotok...nem maradtok le semmiről mert mostani játékokkal is játszotok, én is fogok pár év múlva gta 6 ozni :-D Az egyetlen károtok hogy rajtatok nem keresnek annyit a hardvergyártók. Végezetül amíg ez előtt a gép előtt is ki tudom verni minek cseréljem le? Nekem teljesen jó, te vagy az elavult anya.

2014. jan. 3. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!