Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem valaki találni,...

Tudnátok nekem valaki találni, világító billentyűzetet, az alábbi igényekkel? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdést nem gondolom, teljesen érthetőnek/nyelvtanilag helyesnek, így leírnám érthetőbben. Szóval, Logitech,Genius, vagy Razer világító billentyűzetet szeretnék vásárolni, de nem tudom melyiket vegyem. Fontos! A billentyűzet lehet gamer, de a keretet ne nagyon lépje túl ami 10.000- Ft. Hozzáteszem, az is fontos lenne ha "minőségi billentyűzet" lenne. Ami alatt, azt értem hogy ne egy "nincs neve" valami kínai, "össze verbuváljuk" mottóval rendelkező cég adja ki azt, amit ajánlotok ha kérhetem... Ezért szeretnék a leírt márkákhoz ragaszkodni. Amit még szeretnék, a billentyűvel kapcsolatban, az, az lenne, ha a neon színe kék lenne. Illetve, annak nagyon örülnék, ha lehetne a színét állítani, mint a kurzoromnál. (Genius Gila)

A válaszokat, zöld kézzel jutalmazom. Ui.: Magyar kiosztású legyen.



#billentyűzet #ajánlás #Logitech #Razer #klaviatúra #találás #világító klaviatúra #Genius billentyűzet
2014. jan. 11. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


A kép ne zavarjon meg, ez magyar.

2014. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Cooler master storm octane
2015. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!