Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha integrált a grafikus...

Ha integrált a grafikus kártyám akkor az azt jelenti, hogy nem lehet kicserélni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha asztali gépről beszélsz, akkor le lehet cserélni. Általában (most már mindig) van PCI-E, esetleg AGP port az alaplapon.

Notival már kicsit problémás...

2008. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
nekem a hangkártyám integrált és tettem bele egy másikat mert kormány kimenetre volt szükségem.. letiltottam a biosba ami az alaplapon van és használtam ami nincs az alaplapon.
2008. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha integrált, akkor nem kártya! Akkor ott van az alaplapon... és az első őskövület XT gépek kivételével le is kapcsolható, ha beteszel helyette egy kártyát.
2008. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Konkrétan a kérdésre válaszolva IGEN! Csak kiváltani tudod, és ez minden alaplapi kütyüre igaz!
2008. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztál le mindenkit? :S
2008. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!