Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a gépem, mi a baj...

Nem működik a gépem, mi a baj vele?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt gépet (rendes cégtől), kipróbáltam, működött, de szerettem volna belerakni még egy régebbi, jóval kisebb méretű merevlemezt (SATA-sat, a benne levő is ilyen). Be is raktam, rákötöttem, de nem kapcsolt be a gép, maga a gép pörgött rendesen csak nem volt kép a monitoron, aztán amikor kiszedtem ugyanúgy ez a probléma jött elő! lehetséges hogy valamit véletlenül kimozdítottam volna, vagy ez miért van?

2014. jan. 17. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy pontosabban a probléma: beindítom a gépet és elkezd pörögni, de nagyjából 3 másodperc után jóval halkabb lesz az egér és a billentyűzet fényei is elmennek egy pillanatra, kattog párat a gép és nem csinál semmit, a képernyő teljesen fekete, a monitor jelzőfénye is sárgán világít(kék, ha megy rendesen) és no signal-t ír, azt tudom hogy ez általában akkor jön elő ha valami nincs rendesen összekötve.
2014. jan. 17. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy a tápkábelek a helyükön vannak -e, és hogy véletlen sem mozdítottál ki semmit a helyéről, ha előtte ment, akkor utána is kéne.

Mindenesetre jól értem, hogy BIOS-ig se jutsz el, egyből lehal a gép?

2014. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem jutok el a BIOS-ig, a képernyőn nem történik semmi, mintha rá se lenne kötve a gépre csak áram alatt lenne.

Tápkábelek és a többi a helyén van, amúgy az alaplap IntelŸ Desktop Board D945GCCR és az lehet esetleg nagy gond, ha erről a képről: [link]

a K komponens egyik "csíkja" meg volt hajlítva?

2014. jan. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!