Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik kártyát...

Zotyaking kérdése:

Szerintetek melyik kártyát lenne érdemesebb meg venni? Geforce 6800GS 512Mb DDR3 Agp Radeon HD4650 512Mb DDR2 Agp

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A 4650 elvileg erősebb, de kétlem, hogy találsz még belőle működő verziót, és ha igen, akkor is brutális áron, annyira ritka az AGP-s változat. A másik beszerzése szintén valószínűtlen, de persze próbálkozz mindennel, mert már akkor is óriási mákod van, ha találsz használható AGP-s kártyát. (Használható = nem MX440, nem FX5200, nem R9200SE stb.)
2014. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a két kártya eladó! Csak nem tudom melyik a jobb Az 1-ik DDR2 a másik DDR3!
2014. febr. 4. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezeknél nem oszt, nem szoroz, egyiket se tudják kihasználni, akár DDR1 is lehetne rajtuk.
2014. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De akkor miért van hogy az egyik DDR2a másik meg 3-rom!?

Akkor erősebb a Radeon? És miért? Köszi a válaszokat!:)

2014. febr. 4. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Erősebb, mert évekkel később jelent meg, illetve mert erősebbre gyártották. Azért ne atomerőművet képzelj el, csak úgy a maga módján... Hogy milyen VRAM van a kártyán, az attól függ, hogy a mérnökök milyet terveztek rá. Teljesítmény, ár, gyártási költség stb. számításba vételével. Neked abszolút tök mindegy igazából, olyan, mintha amiatt aggódnál, hogy mi a nyák pontos vegyi összetétele. A kártyák adott teljesítményt hoznak, és kész. Úgyse tudsz rajta változtatni.
2014. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké! Akkor te a Radeont vennéd a kettő közül!? Öcsémnek lesz ajándékba a gépe P4 3Ghz 2Gb Ram és a Dead Space-el akar játszani. Akkor szerinted jó lesz ez a kari? Mert olvastam gépigénynek még 256 is megtenné...
2014. febr. 4. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
P4-en nem fog Dead Space-szel játszani, mert minimum 2 mag kell hozzá. És ez nem túlbecsülés, magam próbáltam. A játék motorja összeakad 1 magos procin, és hiába van 15 fps (ami eleve nem egy nagy játékélmény), a hangrendszer beakad, mert külön procin kéne futnia, így a 15 fps mellé még két másodpercenként egy-egy két másodperces fagyás is társul. És ez nyugodt környezetben, addig el se tudsz jutni, hogy komoly harc legyen.
2014. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..Az 1-2 az ment neki, hátha ezzel megy a 3-ik is!
2014. febr. 4. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem megy el a 3. rész. Ez olyan, hogy nekem van egy gépem amin elmegy a Duke Nukem 3D, de nem biztos, hogy a Duke Nukem Forever is elindul rajta.
2014. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!