Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Készítene nekem valaki PC...

Hudák Gábor kérdése:

Készítene nekem valaki PC játékokhoz LED fordulatszámmérőt? Logitech G27-ttel használnám!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudna nekem valaki készíteni egy fordulatszámmérőt?

Pc játékokhoz kellene!

Van egy Logitech G27 kormányom, azon van mérő, csak annyira kicsi hogy használhatatlan és nem minden játéknál működik!

Hasonlóra gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=GTRblqaQlgs

Nekem elég lenne egy LED-es fordulatszámmérő és egy sebességfokozat kijelző.

Köszönöm!



2014. febr. 5. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a Gyakori KÉRDÉSEK, és nem a gyakori KÉRÉSEK !

Csak szólok, hogy rossz helyen kopogtatsz !

2014. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez elég macerás dolog lenne.


Először el kell készíteni a "hardver" részét, ami amellett hogy masszív, könnyen rögzíthető, dizájnos és USB-n fogadja a 2 adatot a géptől. A videó alatt található tervek alapján ezt (pár)százezres tételnek tippelném.


Majd a számítógépet rá kell venni arra, ami a Logitechnek sem sikerült. Driver-programozás, némi memória- és szoftverboncolás. Játékonként meg kell keresni, hogy hol és miben tárolja ezeket az értékeket, majd ezt automatizálni, átalakítani és kiküldeni.


Ha találsz olyan szakértőt aki ezzel óránként 20e alatt foglalkozik, akkor minden újabb játék után fizess neki pár órát (persze az eleje ennek sokszorosa) és lesz egy működő fordulatszámmérőd.


Szal ha nem aranyban fürdesz esténként akkor mondj le a készíttetésről.


(Ugye autóba annyival könnyebb ilyet gyártani, hogy a komputerbe érkeznek az adatok, így a 2. résszel nem kell foglalkozni. Doksi alapján rá kell kötni a drótra a hónapokig tervezett vasat és "kész".)

2014. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BIGamer5623 válasza:
[link] itt tehetsz fel ilyen kéréseket de lehet hogy találsz a cikkek között is.
2020. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!