Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtató patron meddig...

A nyomtató patron meddig tartható el?

Figyelt kérdés
Van 2 patronom. Az egyik vadi új, de egyszer kipróbáltam vele a nyomtatást (1 oldalt nyomtattam vele) A másik már régi, de frissen van utántöltve. Ha az újat visszacsomagolom a papírjába akkor eláll, vagy ugyanúgy be fog száradni mintha a nyomtatóban lenne??
2009. dec. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag korlátlan ideig. A gyártó 3 évig vállal rá garanciát.
2009. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. dec. 11. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
A garanciát nem bontatlan csomagolásra értik ami amúgy szavatossági idő?
2009. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A garancia az, ha elromlik vmi és azt visszavisszük oda ahol megvettük, és azt ingyen kicserélik egy jóra.


Szavatossági idő meg arra van aminek van bizonyos eltarthatósági korlátja. Legalábbis én így tudom.


De én nem akarom sehova sem visszavinni, csak szerettem volna megkérdezni, hogy ha nem használom (nincs benne a nyomtatóban, visszacsomagoltam a papírjába, viszont egy oldalt már nyomtattam vele, tehát használtam már) akkor így be fog-e száradni.

2009. dec. 11. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem egy idő után beszárad de nedves papírzsebkendővel lehet rajta segíteni.Kicsit meg töcskölöd azt a részét ahonnan jön a tinta és kész.Tapasztalatból mondom.
2009. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszárad, a visszacsomagolás nem elég!


A fúvókákat alul le kell ragasztani celluxxal és az egész patront becsavarni folpakba és mindenhol légmentesen lecelluxozni, így akár évekig is eltartható!

2009. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is jó módszer ha miután leragasztóztad hűtőbe rakod..
2009. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


A légmentes, celluxos leragasztást meg fogom csinálni.

Mégegyszer köszönöm :)

2009. dec. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!