Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények a laptopokról?

Vélemények a laptopokról?

Figyelt kérdés

Operációs rendszer hiánya nem számít. [link]

[link]

A felső talán megbízhatóbb és "üzleti" kiszerelésű gép, hosszabb garanciával, nagyobb kijelzővel, cserébe drágább. Az alsó linken található gépnek viszont (szerintem) erősebb grafikus kártyája, és nagyobb winchester található benne. Szerintetek melyik éri meg jobban?

Vagy egyik sem éri meg? Mi a véleményetek?


2014. febr. 8. 11:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ja, meg még ez. Ebben ugye van egy windows 8, ami nem baj, 5 ezer forinttal olcsóbb, és nagyobb HDD van benne. Viszont csak 6 cellás akkumulátora van, és AMD processzor van benne, plusz kisebb kijelzője van. Tehát még ez is benne van az összehasonlításban. Viszont látszólag nekem úgy tűnik, alapból jobb konfiguráció, mint a drágább HP, ráadásul Windows is van benne. Viszont a kisebb kijelzőn, AMD processzoron és 6 cellás akkumulátoron kívül milyen hátránya van még? (Hogy milyen kártyaolvasója van, nem érdekel. Úgysem használnám.)

2014. febr. 8. 11:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Mire használnád?
2014. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Játékra, de nem a legújabb játékokkal, van néhány "nosztalgia" játékom, pl. NFS Most Wanted. Illetve adatbázis-kezelés, lekérdezések benne, továbbá néha képszerkesztés, esetleg később videószerkesztés. Internetezésre is természetesen, esetenként talán filmet néznék rajta, de akkor HDMI-vel rákötném a TV-re (ahogy esetleg néhány játéknál is). (Vannak neten HD filmek, de nem Smart TV-m van, csak "sima" full HD-s.)
2014. febr. 8. 12:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Az pedig fontos lenne, hogy ne haljon meg 1-2 év után, maximum az akkumulátora, de abból úgysincs olyan, ami hosszú évekig jól működik laptopokban.
2014. febr. 8. 12:31
 5/11 A kérdező kommentje:
S azért laptop az asztali gép helyett, mert időnként azért szeretném elvinni, ha elutazom, s akkor tudom a buszon/vonaton használni. A tablet meg nem megoldás, én személy szerint utálok ilyen érintőképernyőn internetezni, pláne gépelni. Meg hát az Android azért egy butább rendszer, mint egy Windows 7 vagy Ubuntu.
2014. febr. 8. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Probook a jobb!Az Acerek hűtásável sok a gond, ami abban nyilvánul meg hogy a garancia lejárta után 3 nappal már nem fog menni
2014. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Melyik probook?
2014. febr. 8. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk tényleg üzleti, ha nem fontos a játék akkor ez volna a legjobb :

[link]

2014. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. De háát használt azokhoz nincs sok bizalmam. :D Mindegy szerintem még várok ezzel, minden évben 25-30%-ot csökkennek az árak/ugyanezért az árért annyival erősebb gépet lehet venni.
2014. febr. 8. 20:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval abszolút nem sürgős.
2014. febr. 8. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!