Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TDK-s 16 GB-os világítós...

TDK-s 16 GB-os világítós pendrivem van, egyszer működik egyszer nem meg lehet javítani?

Figyelt kérdés
Ha bedugom a gépbe világít de kiírja hogy ismeretlen eszköz. Majd addig próbálkozok vele hogy bejön. Mi lehet a baja? Múlt héten voltam vele nyomtatni és onnantól kezdve ezt csinálja. Ennek annyi? Mit csináltak vele? Hirtelen kihúzták?
2014. febr. 20. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az operációs rendszered a rossz szerintem.
2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy ha a tévébe dugom akkor is ezt csinálja :-(
2014. febr. 20. 13:08
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Talán megoldás lehet a bajra, (és ha nem a chip-pel vagy az elektronikával van a gond), hogy ha az usb csatoló lábait (4 darab + 2 db a test csatlakozóját) egy hozzáértővel ujraforrasztatni/ujraforrasztani, ehhez természetesen óvatosan szét kell szedni, majd ujraforrasztani azt a 6 pontot és aztán összerakni.


Ha itt volt valahol a kontakt hiba akkor megjavul, ha nem akkor nem javul meg és még az is lehet, hogy rosszabb lesz mint volt és semmi sem fogja felismerni (Teljesen tönkre megy).


Sok sikert

Üdv.

2014. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!