Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LAPTOP Intel Core i5 3210M (2...

LAPTOP Intel Core i5 3210M (2 mag) -----> erősebb,4 magos processzor? NVIDIA Geforce GT 635M---> GTX 600-700-as széria?

Figyelt kérdés

Intel Core I5 3210M-et(LAPTOP!!!!!) lehet cserélni egy erősebb, legalább 4 magos Intel processzorra(akár i7-re)??

Valamint NVIDIA Geforce GT 635M-et lehet cserélni valamilyen GTX 600M-700M szériájú videókártyára? Inkább ahhoz nem értek, hogy mondjuk milyen foglalat kell egy laptop esetébe egy i5-ösnek és mondjuk egy i7-esnek. A cserét nem én csinálnám, nem értek a laptopokhoz nagyon.

Ha főleg újabb játékokkal szeretnék rajta játszani inkább a videókártyát vagy processzort kellene cserélnem? Tudom-tudom, játékhoz inkább a VGA fontos, de mondjuk egy Watch Dogs-ot pár cserével elvinne?

ASUS K55V: 6GB RAM; Win8 64bit; és ugye az előbb már említett processzor és videókártya.

Tudom, hogy a laptop nem játékra való, de sajnos nincs asztali gépem. Ha valami infó kell még ahhoz hogy segíteni tudjatok válaszolok! Köszönöm előre is.



#Intel #NVIDIA #Intel Core i5 #laptop alkatrész csere
2014. febr. 20. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet rá vannak forrasztva az alaplapra.
2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Processzor cserélhető. Videókártya pedig nem cserélhető, be van forrasztva az alaplapba.

Ha nem te cseréled akkor ajánlom h beszerzést olyannal intézd aki cserélni is fogja (pl számítástechnikai szakszerviz) így kompatibilis lesz.

2014. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy használod ami van, arra ami fut rajta vagy eladod és kipótolva a kapott pénzt veszel egy jobbat vagy egy asztalit. A csere nem megoldható ebben.
2014. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ameenyiért probálkoznál a cserével annyiért garis laptopot kapsz hardverapron amiben i7 proci van és gtx 6xx. neked jobban megéri ha eladod a mostani laptopod és akk nem kell sokat potolni hozzá. mert ahogy írták vga-t abszolut nem lehet cserélni alaplapi integrált. csak pl egy gtx 660m ára kb 90 -100 ezer meg egy i 7 laptop cpu vagy 120 ezer szerintem így már kapisgálod. de sokxor lehet találni jó árban Alienware laptop amit írtam hírdető oldalt .
2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azaz i5 is ugyan az mintha 4 magos lenne mivel 4 szálon fut..ha megnézed cpu meter-be is ott is 4 magot fog mutatni és látod melyik hány %-on megy..
2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

ez már nem rossz


[link]

2014. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
2014. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval a Watch Dogs ezzel a géppel esélytelen :/ . Ha gépet veszek, biztos hogy nem vennék laptopot, mert játékra használnám főleg, amikor ez meglett akkor sem tartottam jó ötletnek a laptopot. Köszönöm a gyors válaszokat, ha esetleg tudtok nekem ajánlani valami jó asztali gépet nem horror áron az jó lenne! :)
2014. febr. 20. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
milyen árkategóriában gondolkodsz ? laptopod 120 ezerbe el lehet adni kb .
2014. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha írsz egy árat akkor itt akárki összeállít egy gépet annyiból
2014. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!