Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a 2 napos LED monitorom?

Meghalt a 2 napos LED monitorom?

Figyelt kérdés
2 napja jött meg a monitorom, amit az extreme digital-tól rendeltem, konkrétan egy LG-IPS237L-BN. Működött rendesen, de fél órával ezelőtt elkezdett eltűnni a kép. Eltűnt 2 mp-re visszajött 3ra. A gépem RGB-vel az xbox-om HDMI-vel volt rákötve. Bekapcsoltam az xboxot, közben visszaváltottam pc-re utána még kb 1 percig működött, aztán kezdte ezt csinálni. Utáni elkezdett magától kikapcsolni, meg be, meg össze-vissza mindent csinálni. Kihúztam, visszadugtam, átdugtam a gépet hdmi-re, újraindítottam, és semmi. xboxal ugyan úgy nem működött. Teljesen más konnektorba bedugtam, úgy hogy nem volt benne a tápkábelen kívül semmi. 3 percig próbálkoztam, de már a led sem világított. Még egyszer benyögött egy hangot, mint amikor bekapcsol, de azóta semmi. Egyébként ha nagyon fülelek, sercegő hangot, és kis koppanásokat lehet benne hallani, amikor be van dugva. (ha nincs bekapcsolva, akkor is) Mi lehet vele? Szerintem meghalt :(

2014. febr. 21. 18:40
 1/8 jackson666 válasza:
ha van rá garancia cseréltesd ki.
2014. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neten rendelted, azonnal visszaküldeni. Nyolc napon belül visszaléphetsz a vásárlástól!
2014. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

A hozzá adott tápkábelt használtad?


Mert lehet, hogy a tápkábel zárlatos.

2014. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BM-Striker ***** válasza:
Egyébként itt simán el kell kezdeni a a garanciális ügyintézést.
2014. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a hozzá kapottat használom. Csak attól féltem, hogy nem-e én rontottam el valamit
2014. febr. 21. 18:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap neki is látok a dolognak, visszaküldöm, köszönöm a válaszokat
2014. febr. 21. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Táphiba. IPS225-öm ugyanígy üdvözölte az életet.
2014. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked kicserélték rögtön? Nem vacakoltak vele, ugye?
2014. febr. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!