Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kártya olvasó miért nem működik?

Kártya olvasó miért nem működik?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspire One D255E netbook-om eredetileg win7 volt rajta,de xp lett rá telepítve azóta a kártya olvasója nem működik a kártya behelyezése után a hiba hangjelzés halható és nem csinál semmit.A Drive-ok telepítve lettek.


A Válaszokat Köszönöm!



2014. febr. 23. 12:07
 1/6 claidheamohmor ***** válasza:

1.,XP-s drivert raktál fel?

2.,Az eszközkezelőben nézd meg nincs-e valahol sárga kérdőjel :)

3.,Ha látszólag minden rendben van, próbáld ki egy másik kártyával is.

4.,Nem valószínű, hogy a kártya exFAT-ra van formázva, vagy ha mégis, nem tudom, hogy hibahangot kell adnia a gépnek, de...

5.,Egyéb most nem jut eszembe...

2014. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 claidheamohmor ***** válasza:
(Egyébként: ha win7 alatt működött, akkor XP-s driverrel XP alatt is működnie kéne, szóval nem valszínű, hogy hardveres a hiba.)
2014. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:
(Ui.2.: az ACER honlapján ez van fenn: Windows XP 32 bit: CardReader - ENE - Card Reader Driver - 5.89.0.70 - 1.1 MB - 2010/07/3)
2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Segítséget!

xp drive van fent fat32-re van a kártya formázva és már 3 kártyával próbáltam felkiáltójel az sm buszvezérlő-nél van.

erről az utolsóról egy linket nem tudnál küldeni?

2014. febr. 28. 19:52
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:

[link]


itt a "keresés terméktípus szerint" alatti mezőbe beírod, hogy AOD255E - ekkor megjelenik a driverlista, oprendszert tudsz választanii, win7 és XP van. A sok biszbasz közt ott van a lista közepe táján a Card Reader, a letöltésre kattintva letölthető a fájl .zip-ben.

2014. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Letöltöttem telepítettem de továbbra sem működik.
2014. márc. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!