Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Passzolnak ezek az alkatrészek...

Passzolnak ezek az alkatrészek egymáshoz? A táp elbírná a gépet?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy gépet, de nem vagyok biztos benne, hogy az alkatrészek összeillenek-e.Illetve, hogy a táp elbírná-e a gépet, és, vagy egy erősebb tápot kéne hozzáraknom??


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és itt a táp, vajon elbírná-e a gépet?: [link]



vagy inkább ezt a tápot rakjam hozzá?: [link]


2014. márc. 4. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen passzolnak, mindkét táp jó ,én a másodikat venném.
2014. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget:)

Aztmondják, hogy annak a tápnak elég rövidek a kábelei. Ennek ellenére, szerinted kényelmesen eltudnám helyezni a gépházba az alkatrészeket?

2014. márc. 4. 09:12
 3/7 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés: Nem tudom, hogy abba a tápba hány ventillátor férne el, mert még a későbbiek folyamán raknék bele +2 ház ventillátort. (a gépházhoz jár 1 venti eleve.)

Beleférne az a +2 venti? Mármint hozzátudnám kötni a táphoz?

2014. márc. 4. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Sima ATX felső tápos a ház, minden el kell férjen benne.

A táp ismert neves gyártó terméke, szerintem pont elég lesz mindenhez a kábelek hosszúsága.

2014. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Természetesen ment a zöld

És a ventilátorral kapcsolatba? Lenne annyi hely a tápba(asziszem valami pin), hogy a 3 ventit hozzá tudjam kötni??

2014. márc. 4. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Igen, van benne egy 120 mm-es ventilátor a ház elejében.

Tehetsz még a gép hátuljába egyet, és egyet az oldallapra a lyuggatott részhez.

Hogy a tápra kell-e kötni vagy az alaplapra azt majd a ventilátor csatlakozója eldönti.

Hogy elbírja-e? Hmmm hát egy ventilátor kb 1W-ot eszik.

Tehát? :-)))

2014. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben:) Bocsi, csak műszaki analfabéta vagyok...:)

Nem a ventillátorra értettem, hogy mennyit fogyaszt, hanem maga a gép összességébe. Mert ugye a táp 500w-ot/ig bír/bírja. És csak a vidikártya levesz 100-at, azért nem voltam biztos, hogy elég lesz-e az 500. De szerintem akkor elég lesz:)

Köszönöm a segítséget:)

2014. márc. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!