Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak annyit szeretnék kérdezni...

Csak annyit szeretnék kérdezni hogy a modern warfare 2 laggol hát játszhatóan de eléggé többi lent?

Figyelt kérdés
egymagos procim van ha a prioritását állitom a feladatkezelöbe a játéknak akkor az változtathat valamit? Illetve milyenre állitsam a prioritás? Magas normál alacsony?pls
2014. márc. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyit bír a gép, ez van.
2014. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sün18 ***** válasza:
rosszul hangzik az az egy mag, de ha egy 6 GHz-re húzott p4-re gondolsz talán elindul... :D videókari milyen?
2014. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mw 1-et kijátszottam vele gondolom a vidikari miatt nem jo egy 64 mb-s geforce 6200 se turbocache tudom régi de most veszek egyet de kiváncsiságbol megkérdeztem am celeron D 3.46 ghz-s
2014. márc. 4. 22:15
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

A Mw2-nak magasabb a hardverigénye, mint a Cod4-nek.


Csoda, hogy a cod4 ment ezen az őskövületen.


Vegyél egy kevésbé régi gépet, egy ilyen üreg drabra nem éredemes már költeni.


Esetleg egy egy 9600gt-t vehetsz bele ha akarsz, azzal játashtató lesz az Mw2 és ha lesz jobb géped a jó lesz vésztartaléknak.

2014. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van másik gépem csak most kisérletezek a régivel
2014. márc. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!