Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadózik a bf4 az ujj...

Miért akadózik a bf4 az ujj gépemen?

Figyelt kérdés

cs

apukamtol kaptam 80000ftot mert jo lett a bizonyitvanyom 8.cadikba és őszerakatam egy gépet mert szeretem volna jácani de mé lagol minden játék?


athlon x 2 340 mivel a processzor számításokat végez ezért nem akartam rá költeni mer én jácani akarok nem számítgatni így vetem bele valami olcsó

ASRock FM2A55M-VG3 az alaplapba megy minden nem értemminek kéne drága olcsóba is belemegy

16gb ram 2db 8gb-s mivel sok memória kel a játékohoz

MSI N630GT 4GB - a legjobb videókártya mert ez scak 18000ft volt nem 80000mint a töbi 4gb-s de nem akartam költeni ere se sokat mert nem videókat akarok nézni hanem jácani


nem értem mé lagol minden hisz 20gb memóriám van öszesen de minden játék akad bf4et feltetem max grafon 1 képkocka van majd kb 10 mp után már a falnál vok

pls help

kösz előre is cs



2014. márc. 30. 09:09
1 2 3
 1/26 Tengor ***** válasza:
Most ugye csak szívatni próbálsz minket?
2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
miér szivatnálak titeket
2014. márc. 30. 09:13
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha te erre a helyesírási képességre, jó bizonyítványt kaptál, akkor a géped általad történő összerakásán és utólagos laggolásán sem csodálkozom...mindkettő egyforma. A géped ugyanúgy nem való játékra mint ahogy neked sem érdemes belekezdened egy könyv írásába :D
2014. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

most miér kel kötekedelni

csak azt akarom tudni hogy mé lagol minden játék amikor csomó memóriám van és olyan videókártyám amibe anyi memoria van ami egy 80000es kártyába?

2014. márc. 30. 09:15
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a te nyelveden: azé laggol mer nem jó a videókártya, mert lassu és gagyi a gép mán boccsi hogy eztet kel mondanom
2014. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Tengor ***** válasza:

A legmasszívabb játék is maximum 6 GB memóriát használ, de persze ettől még 4 GB-on is elfut.

A VRAM mennyisége sokadlagos tulajdonsága egy VGA-nak. Sokkal fontosabb az, hogy milyen GPU van rajta. Ezzel a géppel nem fogsz játszani.

Ezt így buktad. Ha most megpróbálod leadni, akkor kb a felét max 3/4-edét kapod vissza az eredeti árnak. Abból viszont bizony nem tudsz játékos gépet összerakni (mondjuk 80-ból sem, de annak töredékéből biztosan nem)

2014. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mé lene gagyi tele van memóriával ami kel játékra
2014. márc. 30. 09:18
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Vuk nevelőapja Karak azt mondta egyszer a kicsi Vuk-ról:

"Ő nem buta, csak még keveset tud"

Rád viszont mindkettő igaz.


Amúgy meg nem látom át, hogy mi értelme van a kamu kérdéseknek .

2014. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
de játékra sok memória kel aztmondta a gyerek akitől vetem így sokat tetem bele
2014. márc. 30. 09:19
 10/26 anonim ***** válasza:
Játékra erős VGA+ Processzor ami kihajta. Én 4GB memóriát használok, és bőven elég nekem. 8GB bőven elég szokott lenni.
2014. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!