Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alkalmas új Játékok futtatásár...

Alkalmas új Játékok futtatására a Lenovo g500 nevű laptop?

Figyelt kérdés
A Válaszotokat nagyon Megköszönném. Mindent meghallgatok. Az érdekelne, hogy nagyobb Játékok futtatására is képes e. Az is erdekelne hogy kb hány fps-el,milyen grafikán vinné az új játékokat PL: Crysis 2,Crysis 3,far cry 3, bf3,bf4, új cod-ok stb... :)

2014. ápr. 14. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Némileg megteszi.

Játékokat:

Crysis 2->magas->50 vagy több fps.

Crysis 3->alacsony-közepes->40 vagy több.

Far Cry 3->közepes-magas->50 vagy több.

Bf3->magas->60 vagy több.

Bf4->közepes-magas->50 vagy több.

Cod Ghosts->magas->50 vagy több.

A többi cod (gondolom érted alatta a BOII-t...) ezeket maxon 60 vagy többel.

Ezek között szerintem még az új NFS-ekkel is elboldogul (MW 2012, Rivals..) 40-50 fps-el közepes-magason.

2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ:) ugye Lenovo g500-ból 3 fajta felszereltségű van ha jól tudom. Nekem pontosan ilyen lesz: Lenovo g500 59-402 606. Ha ettől változik a Játékok futtatása, akkor kérlek ugyan így Írd le hogy hany fps,milyen grafikán viszi ezeket a játékokat + titanfall-t, assassin's Creed iv-t előre is Köszi:)
2014. ápr. 14. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Hál' Isten megszabadultam tőle. Még internetezni is alkalmatlan volt. Lassú, sz.r. Bocs, de ez az igazság. Még a Vice City is laggolt rajta. Nem tudom, hogy hol jár az első válaszoló, de nem ezen a világon. Még a Lenovo oldalán is az van ott, hogy BELÉPŐ SZINTŰ LAPTOP... Ne várj tőle sokat, plána nem ilyen játékokkal. Még full gagyi felbontáson és beállításokkal is laggol minden. Integrált videókártyától ne nagyon várj mást...
2014. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet neked van igazad, én utánanéztem és attól függ melyiket veszed, ahogy elnézem van erősebb, gyengébb processzoros, ramos kivitelben. Én az erősebbre mondtam.
2014. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Kérlek írd le, hogy melyik modellre gondoltál, mert sajons a széria szám (?) nem jó. Így nem tudunk komolyabban keresni.

Annyit elárulhatok viszont, hogy az AC4-hez még a legcombosabb is kevés. Iszonyat optimalizálatlan játék.

2014. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!