Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius gila vélemények,...

Vazo kérdése:

Genius gila vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ilyet venni érdekelne hogy van e valakinek ilyene és hogy milyen kezelni, megéri e az árát?
2014. ápr. 20. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyanom van és én meg vagyok vele elégedve.

Bár a görgője az az enyémnek elég hangos de lehet hogy csak egy ilyet fogtam ki :p Nem tudom

2014. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jókat hallottam róla.

Bár az RGB LED felesleges bele(16millió szín), ha az egér piros. Állíthatsz zöld színt, de a piros miatt enyhén ocsmány lesz. Működésre viszont nincs baj vele.

2014. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nevetségesen drága, az árából szinte egy régebbi deathadder vagy valami értelmes Steelseries egér(kinzu, kana stb.)
2014. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%
Steel series is csak túlértékelt szar. Razerről nemtudok véleményt mondani de nemrég volt egy steel series sensei raw egerem ami talan egy nüansznyival adta jobban mint az előtte használt X7-es. A legprofibb játékosok is csak a pénz miatt adják a nevüket az SS termékekhez, mivel levannak szerződtettve reklámarcnak. Szerinted Sulák Andrea vagy a ki a fene minden reggék Activiával kezdi a napot, mint ahogy a reklámban mondja?:D Ár/érték arányban szerintem egy nagy szar. A Gila szerintem se éri meg. Ha már Geniust akarsz venni egyik ismerősöm aki elég pro cs-ben a Genius GX maurust nagyon dicsérte és igazán jó ára van.
2014. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ad1. Az activiás vagy mi a fene joghurt hasonlatod egyértelmű és pöppet sértő

ad2. Azért mert te épp vettél egy gyártótól egy túlárazott marketing kacatot nem lesz minden darab olyan(lásd pl Razer DA vs tapain)

2014. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már rendelés alatt áll a Deathadderem meg a Deathstalkerem :) Nem eredeti áron, ismerőstől megúszom olcsóbban. De ezek biztos nagyon állatok lesznek.
2014. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!