Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » External HDD (külső merevlemez...

Tomtom08 kérdése:

External HDD (külső merevlemez) a probléma, ehhez szeretnék segítséget kérni, mert nem ismeri fel a gép Linux/Windows. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

A helyesírási hibákér előre is elnézést kérek


3 gépen próbáltam tegnap felismerte mind ma egyik se.

ez egy, 1 TB Tohsiba HDD ("Tohsiba" ez egy hibája, de ettől még működhetne). próbáltam Windows allat megnyitni, de semmi, de ez mind1 a Windows sok mindent nem ismer fel, de az én bajom, hogy a Linux sem látja kék Led világit a winyo felpörög, hangja szép, nem hangos, nem recseg és nem hallani torzuló hangot, szépen egyenletesen pörög a boot menüben szintén nem látható. mi lehet a baja és, hogy lehet javítani (ha lehet)



2014. máj. 9. 18:46
1 2
 11/11 László Próféta válasza:
Vedd ki a merevlemezt a táregységből, és kösd a merevlemezt közvetlen a gép egyik SATA portjára, ez a meghajtó nálam nagyon jól működik a mai napig.
2017. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!