Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? Segítség! (Laptop...

Mit tegyek? Segítség! (Laptop hiba)

Figyelt kérdés

Egy 2013 Augusztusában vásárolt Thosiba Satellite c855-206 típusú laptopról van szó! (gyári win 8.1)

Ezt az üzenetet kaptam 2 és fél óra Sims3-azás után (megint):

[link]


Azt ne mondjátok hogy ki kell takarítani, mert ma kaptam vissza garanciális szervízből ( ugyan ezzel a hibával vittem el) ahol azt mondták, hogy csak ki kellett takarítani, és hogy más baj nem volt a számítógéppel. Akkor még is mi lehet a gond, ha a szervízből kihozva megint ugyan ezt írja ki? (Ja és persze elkértek érte 3.500Ft-ot, mert nem volt ez garanciális hiba.)



2014. máj. 14. 18:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*Toshiba
2014. máj. 14. 18:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik a játéktól a gép és a saját védelme érdekében leállítja a játékot. De az is lehet, hogy valamelyik ventilátor kezdi föladni a szolgálatot, vagy újra kéne pasztázni a processzort.
2014. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

2 és fél óra játéktól nem szabadna neki, mert mikor megkaptam akkor volt mikor többet "nyúztam" (3-4-5 óra) és akkor gond nélkül bírta. A másik két lehetőségedet miért nem fedeztés fel a szervizben, ha a biosz-tól a mikrofonig mindent átnéztek?

2014. máj. 14. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:

" 2 és fél óra játéktól nem szabadna neki, "


-dehogynem !

2014. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mégis miért, ha elötte kb 1 hónappal még 4-5 óra játék után se dobta ki?
2014. máj. 14. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően laptop nem való játékra. Játékra konzol vagy pc való.
2014. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocs nem ezt kérdeztem!

Hanem azt hogy mért bír csak 2 1/2 órát mikor máskor a 4-5 óra szinte 0 volt neki. (Amugy meg az adottságai miatt is simán és gond nélkül kell vinnie a sims 3-at)

2014. máj. 14. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat egy hónap alatt is hogy annyira kiszárad a hűtőpaszta, hogy, túlmelegedik a gép és ezért a saját védelme érdekében leállítja a játékot! Még mindíg jobb ha leállítja a játékot, mintha szétégne benne a processzor! Mert az már nem 3500Ft lenne!
2014. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!