Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom hogy SATA I vagy...

Honnan tudom hogy SATA I vagy SATA II vinyóm van-e? Akarok venni egy új gépet ami Sata II és Sata III vinyót támogat, ezért lenne jó tudnom hogy a régi vinyómat be tudom-e tenni az új gépbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 01:14
 1/5 halalfalo ***** válasza:
100%

Amelyik gép támogat SATA 2-t, az a sima SATA-t is támogatja.

Csak az átviteli sebességben van különbség:

SATA = 1,5 Gbit/s

SATA2 = 3,0 Gbit/s

2014. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Így van felülről kompatibilis. Akár SATA3 csatlakozóból is használhatsz SATA1 -es vinyót minden probléma nélkül.
2014. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) megijedtem mert azt írták hogy csak sata2 és 3 jó de akkor nem kell új vinyót vennem :) még 1 kérdés. Ha az új gépbe átviszem a régi vinyót akkor újra kell telepíteni a windost vagy gond nélkül futni fog az új gépen is?
2014. máj. 20. 20:15
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Újra kell telepíteni. Még ha fel is áll, akkor is érdemes a nagyobb teljesítmény miatt.
2014. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2014. máj. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!