Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újraraktam a win7-et, de nem...

Újraraktam a win7-et, de nem indul el?

Figyelt kérdés

Teljesen jó win7-et raktam fel, minden jól ment, ám mikor indulna a gép, kiírja hogy windows indítása, de mikor bekéne adnia hogy "üdvözöljük" nem csinál semmit, csak fekete a kép... Bármennyit várok, semmi nem csinál... Ha újraindítom ugyanez.

Más win7 cd-vel is ugyanez van...


UI: 2 részre van osztva a vinchesterem (C és D) Minden képet meg drivert D re mentettem, így csak a C-t formáztam... Lehet ez a baj?


HELP!



2014. jún. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
az teljesen rendben van, hogy csak a C:-t formaztad le. a pc felhasznalok 99%-a ugyanezt ugyanigy csinalja. koztuk engem is. ott valami mas bibi lesz!!! a win7-et feltepiti rendesen? es mikor ujraindulna es elokeszitene a talcat stb. az nem jon mar be? milyen regi a vinyo? ram stb?
2014. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az jön be, hogy windows indítása, lemegy a kis animáció, és mikor beadná, hogy "üdvözöljük" akkor nem csinál semmit, fekete a kép...

A vinyó és ram nem régi, tuti jó...

Amúgy a telepítést teljesen nem fejezte be, még az időt meg a hálózatot, meg ilyeneket bekéne állítani, de nem adja ki...

Ha csökkentettbe indítom a gépet, akkor beadja a telepítés folytatását, de kiírja hogy csökkentettbe nem lehet folytatni, ekkor le "OK" ozom és megint újraindul, és ugyanúgy nemjó

2014. jún. 8. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a hátránya a "teljesen jó" crackelt változatoknak és régi dvd-knek.
2014. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen jó, mivel tegnap rakta újra ismerősöm ugyanezzel a CD-vel a gépét. EGyébként más CD vel is próbáltuk, és ugyanez
2014. jún. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!