Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot szerezzek be...

Milyen laptopot szerezzek be egyetemre?

Figyelt kérdés
Idén felvételizem, ha minden jól megy a ppke itk molekuláris bionika a cél ha nem akkor a laboratoriumi és képalkotó diagnosztika. A keretem maximum150ezer forint, fusson rajta néhány egyszerűbb játék pl. Worldoftanks esetleg az egyetemi élethez is legyen jó, film, skype, netezés stb. És ne legyen túlfűtött tul gyakran , az aksija bírja átlagos ideig (üzemidő) Milyen típust ajánlotok?

#egyetem #továbbtanulás #notebook #molekuláris bionika #laptop #orvosi és laboratoriumi képalkotó diagnosztika
2014. jún. 9. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ejted le Dell de ha nem táskába rakod és úgy viszed egyik teremről a másikra akkor ASUS.


Egyetemre ez jó a Dell részéről: [link]


És az ASUS se maradjon ki: [link]


EZ NEM SZENTÍRÁS!

2014. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az integrált videókártya nem huzza le a teljesítményt túlságosan?
2014. jún. 9. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:
A World of Tankks bőven elmegy rajta de mások is írjanak ha tévedek.
2014. jún. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kell majd Spartanoznotok ehhez azert kell vga, de inkabb proci, amig kiszaamolja a molekulapalyakat. a tobbi matlab, c++ ezek attol fugg milyen processiegenyes hogy milyen kodot irsz. ha kesobb computer aided drug design vagy bioinfo lesz akkor oda nem art egy jobb procis gep. de nem kell tulspilazni. azert probalj diszkret vga-st keresni, foleg uj generacios GCN-es Radeonokat.
2014. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teszem azt egy negyedik generációs intel core i3 elég lenne rá? vagy kell az i5?
2014. jún. 11. 06:51
 7/11 anonim válasza:

tesómnak ilyen van az egyetemre:

[link]


minden tökéletesen müködik rajta, nem akad, bőven elég az ilyen dolgokhoz

2014. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szimulációkhoz minél erősebb CPU kell, de persze gyengébb procin is elmegy, csak lassabban. Másod év (ppke itk) végére én kihúztam egy kétmagos régebbi notival. Mondjuk nekem van itthonra egy erős négymagos asztalim is, de simán elvoltam a laptoppal is.


Igaz még nem volt olyan sok szimulációs project, az majd 3 évben és msc-n inkább.


pl egy ilyen specifikációs géppel simán kihúzod:

[link]


Mondom engem a GCN-es Radeonok érdekelnek eléggé, mert ha megtanulod programozni a GCN-eket, azzal sok szimulációs feladat megoldható.

2014. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen nem hiszem hogy felvesznek elszúrtam a matekot csak 54% lett hiába a 75% emelt biosz :/
2014. jún. 14. 17:05
 10/11 anonim válasza:
Attól függ úgy is, hogy mennyi pontod lesz. Az elején 412-ről indult, amikor engem felvettek akkor már 396 volt csak... tavaly még csökkent.
2014. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!