Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS R9 270X probléma?

ASUS R9 270X probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! A fent említett kártya tulajdonosa vagyok. Az lenne a problémám, hogy iszonyatosan kevés FPS-t mérek egyes játékoknál. pl.: Watch Dogs medium-highon max 50fps. Ami fura, mert haveromnak ugyanilyen kártyája van, és neki a 100at verdesi az fps. Mi lehet itt a gond? Küldjem vissza az egészet garanciába?

2014. jún. 17. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a kártyával van a gond hanem esetleg a rendszerrel vagy a hardverekkel esetleg azok beállításaival. az is lehet hogy a haverod 1280x1024.es felbontáson játszik egy 5 éves fujitsu monitoron míg te Full HD-ban tolod a gémet. azért nem mondom hogy kártyahiba mert ilyen nem nagyon van esetleg driver frissítés. Már elérhető az AMD új beta drivere. nekem is 270x van és nálam sem megy többet 60 FPS-nél tehát nemhinném hogy a te gépeddel van a baj.
2014. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi a konfig többi része? milyen felbontáson? driver friss?
2014. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom hogy a hiba nem a kártyában keresendő hanem inkább a konfigban.
2014. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Intel i5 4670K

8GB 1600MHz ram

ASUS H87 PRO

2014. jún. 17. 21:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Drivert most frissítettem, 4 éves ASUS monitoron tolom 1440x900ban
2014. jún. 17. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes.

a Kijlző beállításoknál (játékon belül) a Textúrák-at állítsd High ra és az élsimítást FXAA-ra és így próbáld ha így semjó akkor ötletem sincs de nemhiszem hogy a kártyád a hibás.

2014. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Valamivel jobb, de akkor sem hiszem, hogy így kéne mennie.. na sebaj köszönöm a válaszokat azért!


ui.: mennyire számít a operációs rendszer eredetisége? (win 8.1 és nem túl eredeti :'D )

2014. jún. 17. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemgáz mert énis ugyan ezzel a rendszerrel nyomom. épp úgy nem legális.

sem a játék. amúgy nem tudom hogy neked eredeti-e de elvileg van hozzá hotfix is lehet hogy az megoldaná.

De VGA-nál ilyen hibával nem találkoztam meg nem is hallottam ilyenről hogy azért produkálna egy játék alacsony FPS-t mert rossz a kártya.

Én inkább szoftveres hibára gondolok lehet hogy a játékkal van a baj lehet hogy a rendszerrel esetleg BIOS vagy UEFI beállítással bár ez nem túl valószínű.


De én megnézném a hotfixet a játékhoz illetve ezt a drivert kéne föltenni (ha nem ez van): [link]

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyi a külömbség hogy AMD konigom vanmeg a kártyám MSI R9 270X de nálam 1920x1080 ban tud 60FPS-t High beállításokkal

tehátezen a felbontáson valóban kéne tudnia 100 FPS-t :)

2014. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért de a billentyűzetem néha nehezen veszi a Space-t :)
2014. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!