Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi tápkábelt használhatok...

Régi tápkábelt használhatok újabb tápegységbe?

Figyelt kérdés
Kissé beparáztam, mivel ma reggelre gép bekapcsolása után 30 percel, sistergést és égett szagot éreztem. Lehajoltam meg mozgattam a kábeleket és már durrant is a tápkábel. Kiszedtem, kidobtam és elkeztem kutatni másik kábel után. Találtam is egy krémszínű tápkábelt, valószínűleg még 8 évvel ezelőtti gépből lehet. Bedugtam most azt, eddig probléma mentes de gondoltam megkérdezem, mielőtt hosszabb használatba kezdenék vele, hogy nem lehet-e belőle probléma. Chieftec 550W CTG tápegységem van, és a gyári fekete kábel valószinüleg eltört ( a közepén durrant ki ) és mostanra a rossz érintkezés miatt füstölhetett el. Használjam még a krémszínűt vagy még ezen a héten ugorjak el valami Tesco vagy egyéb üzletbe venni egy normális kábelt?

2014. jún. 25. 13:45
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha rendesen be van dugva és nincs kikopva, akkor egész nyugodtan használhatod.
2014. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes a mostani kábel is de én a tápot biztonság kedvéjért megnézetném egy műszerészél
2014. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, látszatra semmi baja sincs ennek a kábelnek. Tápegységgel valószínűleg semmi gond sincs, a kábel mivel középen füstölt el, valószinüleg el volt törve mivel elég kis hely van a gépem mögött, lehet lábbal odanyomtam valamihez, akármi.
2014. jún. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!