Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy notebook leírásában...

Ha egy notebook leírásában azt írják hogy az akku kibír 5 órát akkor az ki is bír annyit?

Figyelt kérdés

új notebook vásárlása előtt állok, de hogy mikor tudom megvenni az bizonytalan de néztem egy notit aminek a neve: LENOVO IdeaPad G500 Texture 59-390483 és a gyártó oldalán azt írják az akkunál hogy 5 óra... még nem is úgy mint szokták hogy akár 5 óra hanem csak simán 5 óra... na most ez hozza ezt az időt vagy mire számítsak?


itt néztem:


[link]


egy másik weblapon meg csak annyit találtam az akkuról hogy :


Akku/üzemidő: 6 cellás lithium-ion



2014. jún. 30. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
De az energiatakarekos. Tehat full sporolassal igaz a leiras
2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Lehet olyan körülményeket teremteni, hogy 5 óráig menjen a gép és ne kelljen töltőre tenni.

Kis turkálással ki lehet deríteni, hogy hogy mérik, általában valamilyen átlagos használatot vesznek: minimális-közepes fényerő, normál filmezés v. netezgetés.

2014. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha teszemfel megveszem és normál módban használom, nem takarékos módban és nem sötétítem el a képernyőt meg átlátszó tálca stb... nuku hibernálás meg ilyenek, azaz egyhuzamban használom, netezésre, filmezésre és zenehallgatásra akkor milyen üzemidőre számíthatok?
2014. jún. 30. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy 3,5-4 óra. mint mondtam a megadott üzemidő a teljes energiatakarékos módban mért idő. Ez csökken,ha kiegyensúlyozott,vagy teljesítménycentrikus módót használsz.
2014. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!