Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A probléma az hogy egyik...

A probléma az hogy egyik napról a másikra a mikrofonom csak úgy rögzít ha ordibálok bele, és akkor is csak foszlányokat hallani illetve mint a star wars 1 ben amikor versenyeztek a kis hajókkal, olyan zimm zumm recsegéssel párosul, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nah már most, win 7em van 64 bit illetve Realtek HD audio manager driverem van, lefrissítettem azt is a legfrissebbre is már.Ozone attack fülesem van, és azon van mikrofon is ugyebár.A mikrofon nem rossz mivel átalakítón keresztül tökéletesen működik telefonhoz. próbálkoztam előre és hátra is bedugni a gépbe akkor sem jó.csináltam rendszer visszaállítást hátha valami elállítódott amikor még jó volt, de a probléma megmaradt. használtam Team Viewer programot, 2 barátommal is , a beállításaik ugyan azok mint nekem , mostmár mindenhol és így sem jó. letöröltem a vírusírtó nod32 -t is hátha az zavarhat be, de nem jártam sikerrel. felvan húzva erősítve minden, néha már annyira h alapból is búg az egész, és nem, nincs áttéve a felvétel stereo keverőre sem. arra gondoltam hogy a win7 et kellene lehet újratelepíteni vagy nemvágom,az alaplapom talán nem hibás mert amúgy minden hang szépen megy a gépen, csak ez a mikrfon probléma jött elő , 2 év után, eddig semmi baja nemvolt 1 hete kezdte el és már kifogytam az öteletkből. reménykedem hogy ezt a kérdést elolvasta valaki igen igen hozzá értő személy és tud segítséget nyújtani, mert eléggé kilátástalanba vagyok most. Előre is köszi !

2014. júl. 1. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy live Ubuntu CD-rōl bootolsz, akkor mūködik a mikrofon?
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt nem, nincs is olyan cd-m :D
2014. júl. 1. 12:15
 3/3 A kérdező kommentje:
vagyis azt nem próbáltam, nem is ismertem ezt az ubuntu oprendszert ezidáig amíg meg nem említetted. megkellene próbálni akkor lehet ezt a verziót is, csak akkor lekell tölteni stb. simán telepítés nélkül tud bootolni cdről?
2014. júl. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!