Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemsokára akarok majd venni...

Bialkó.Dénes kérdése:

Nemsokára akarok majd venni egy tv-t 3D FULL HD tv-t akarok majd venni nos mindent 3d-ben tudok majd nézni?

Figyelt kérdés
A tv-t géphez kötném vagyis ha letöltök 1 filmet és bevan kapcsolva a 3d funkció akkor 3d-ben már tudom is nézni? és hogy játékokat is lehetne a 3d tv-vel 3-dben játszani?
2014. júl. 2. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne. Sőt, ha sárgaborsót eszel előtte, akkor színes-szagos-térhatású 4D-ben látsz mindent.
2014. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
devicces vagy baz d+ választ kértem nem viccelődést mert szeretnék a tv vásárlás előtt tisztában lenni mindennel...
2014. júl. 2. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan játékot és filmet fogsz 3d-ben nézni és játszani ami támogatja ezt a funkciót .. az az ami nem ott simán fogod látni mint a hétköznapi ember ! szemüveget kaptál hozzá?
2014. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi hogy most írok csak most értem haza mert dolgoztam nem még nemvettem meg a tv-t csak tervbe van de am igen amit kinéztem 2db 3D-s szemüveget adnak hozzá ingyen
2014. júl. 2. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ingyen? De jó!

Akkor szerintem csak kérd el a két ingyen szemüveget, és a tévét meg hagyd ott.

Aztán majd otthon nézheted vele asszonypajtást ingyen, 3D-ben!

2014. júl. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!