Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítettem a windowst...

Újratelepítettem a windowst egy gépen. Nem tudok csatlakozni vele a netre. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már máskor is telepítettem, de még nem volt ilyen problémám. Ezt a gépet is ugyanigy csináltam és mikor bedugtam a netet, már müködött is. Kábelnetem van. Légyszi segítsetek, mert már 2 napja probálom megcsinálni, de nem megy. :( Olvasgattam itt az oldalon is hasonló kérdéseket, kipróbáltam azt is, hogy ne legyen automatikus az ip, na meg már mindent és nem sikerül. Nincs kapcsolat. Amikor azt írja, hogy csatlakoztatva, akkor sem nyit meg egy lapot sem.
2010. jan. 7. 13:00
 1/10 Giovanni ***** válasza:
Homework vagy groupwork-öt állitotálbe?
2010. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy állítottam volna. :) Azt hogyan kell és lehet, hogy az a probléma?
2010. jan. 7. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:

kábelnet

Hálózati kártya driver?

utána Start> Vezérlőpult> Kapcsolatok>Uj kapcsolat.

vagy netán nem igy kellene?

2010. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

keresd emg az alaplaphoz kapott CD-t ott lesz rajta a hálózati kártya drivere.

miután feltelepítettem automatikus felismerte a hálózatot.

2010. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a hálozati kártya driver sztem jó, mert az eszközkezelőben nincs ütközés és azt írja, hogy megfelelően müködik. Vagy ez nem jelent semmit?
2010. jan. 7. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:

miért ne jelentene

azt jelenti h nincs probléma vele.

^^

nekem nincs ötletem hirtelen

de irok amint tudok vmit

2010. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó kom vagyok

tessék

[link]

le van írva h mit csin Új kapcsolat esetén

2010. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon jó amit belinkeltél. Ezeket már sajnos megcsináltam. Bár az internetkapcsolat ablakban én nem a második, hanem a harmadik rublikát jelöltem be, mert sztem a kábelnetnél azt kell. Nem tudom a jelszavam egyébként, ha van is. Mint írtam eddig ehhez a géphez nem kérte soha, pedig már többször is telepítettem. Mindig rögtön ahogyan bedugtam a kábelt , már csatlakozott is a netre. Szóval nem tudom mi lehet a probléma.

Ha valaki esetleg tudna még segíteni, azt nagyon megköszönném.

De persze köszönöm az eddigi segítségeket is. :)

2010. jan. 7. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

szóval azt mondod h ahogy bedugtad ennél a gépnél 1 ből volt net?

akk esetleg több gép csatlakozik 1 netről?

vagyis igy képzelem el h

van a Net>Modem>Router 1es gép

2es gép

Ha igen nem kell kapcsolatot csinálni mert a routerben benne van a jelszó és felhasználó név

vagyis semmillyen kapcsolatot ne csin és elméletben jó lesz

Töröld a kapcsolatokat a gépekről mert ilyenkor 1ik gépen sem kell kapcsolat a Router maga a kapcsolat.


azt irtad h 1ből volt net más megoldás nem lehet csak ez

2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Sikerült megoldani a problémát. Nagyon egyszerűen. :) Kihúztam a modemet a konnektorból , pár másodperc múlva visszadugtam és tökéletesen működött. :)

Ilyen egyszerű volt.

2010. jan. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!