Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Abyssus egér megéri a...

Razer Abyssus egér megéri a 12ezer ft-os árát?

Figyelt kérdés
ahogy elnéztem vannak olcsóbban nagyobb tudású egerek... mégis akkor mi szól a razer mellet? a minőség?

2014. júl. 11. 07:58
 1/2 A kérdező kommentje:
haveromnak razer van és mikor kipróbáltam leesett az állam annyira kellemes volt vele akármit is csinálni... viszont ezt lehet tudná egy 3ezerrel olcsóbb nem razer egér is... nincs viszonyítási alapom mindig is hulladék egereim voltak most is egy 1000ft-os genius gagyiság van
2014. júl. 11. 08:01
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Most jött ki az új verzió, nagyon jó, már ennek is a szokásos design-ja van. Én nem azt vettem, mert az oldalsó gombokat hiányoltam, így maradt a DeathAdder. Lassan 3 napja megvan, és nagyon brutál! Soha sem volt még hasonló egerem, olyan szinten kézre áll... Ráadásul rohadt jól néz ki :D

Genius Maurusról váltottam. Az is jó egér volt, de az nekem kicsi volt, valószínűleg karmos fogásra lett kitalálva.

Azért drágák a Razer-ek, mert jobb érzékelő van bennük.

2014. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!