Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok laptopokat illetve...

Ajánlanátok laptopokat illetve notebookokat?

Figyelt kérdés

Most ballagtam,és gyűjtöttem egy kis pénzt. :) Szeretnék venni egy laptopot vagy egy notebookot. Nézegettem,de nem igazán értek az ilyenekhez...xd

A lényeg,hogy szeretném rá feltenni a sims 2-őt vagy 3-at. Eredetibe vannak meg. Ha mindkettő nem is fér rá, legalább az egyiket rá akarnám tenni. Ezenkívül csak netezni akarok rajta meg filmeket letölteni. :)Szóval tudtok jó laptopokat vagy notebookokat ajánlani?

15/L

Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 12. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá ?
2014. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csillámláma válasza:

oprendszerrel egyutt akarod venni?

mert az ugy 20-30ezerrel drágább mint nelkule

2014. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 halalfalo ***** válasza:
Laptop = Notebook
2014. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kb 80ezrem van,de...még gyűjtök hozzá.:)

Ja az egyforma?xddd oke köszi:D

Hát azt nem tudom...szerintem op.rendeszerrel együtt:)

Mennek a zöldek;)

2014. júl. 12. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
80 ezerért nem kapsz oőrendszerel együtt oprendszer nélkül 75 ezertől kezdődnek a laptopok
2014. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom,de ez...szóval én fizetek 80ezer ft-ot és a többit apukám fizeti. Mindenesetre nem akarom hogy 100ezernél sokkal több legyen,de az sem lenne baj ha lenne rajta 3 év garancia...
2014. júl. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!