Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok az áramkimaradás, általában csak egy pillanatra megy el, de eléggé kellemetlen tud lenni. Felmerült bennem, hogy vegyek egy szünetmenteset, de nem tudom, hogy mennyit lenne érdemes rászánni. A gép adatai:

CPU: intel i5-3570k

Videókártya: Gigabyte GTX 670

a tápegység 650 wattos (Corsair)

szerintem a gép maga nem használ 100%-on se 650 wattot, de a monitor is menne hozzá aminek a pontos nevét nem tudom (Egy Asus 1920x1080 monitor). A kérdésem az lenne, hogy milyen szünetmentest lenne érdemes vennem azt figyelembe véve, hogy nem kell sokáig tartania, csak 2-3 percig.

Ui: Néztem néhányat és erre gondoltam: [link] Erről mi a véleményetek?


2014. júl. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pár percre megfelelne. Az APC amúgy egy elég híres márka, nagyobb cégek is bátran alkalmazzák.
2014. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem miért nincs rajta legalább egy USB.
2014. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudtok jobban ajánlani hasonló árkategóriában, vagy ez akkor megfelelne?
2014. júl. 23. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!