Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msconfigban letiltottam...

Msconfigban letiltottam magokat de mióta hozzányultam állandóan azt írja a gép hogy 4gb ramból csak 3,5gb használható?

Figyelt kérdés

Hiába írom be hogy 4096Mb nem lesz semmi, újraindiítás után ugyanúgy 3,5 gb használható..

Még mielőtt valaki írná 64 bites rendszerem és minden jó volt mielőtt hozzányultam az msconfighoz..

és integrált vga-m van de az le van tiltva bios ból


2014. júl. 23. 19:27
 1/2 CspCsj ***** válasza:
Ha az msconfig-ban mindent visszaállítottál (msconfig indítóképernyőn Szokásos indítás legyen kiválasztva, ne Szelektív indítás) és mégse jó, akkor marad a Rendszervisszaállítás a barkács előtti időpontra.
2014. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi rémentem hogy szokásos indítás és már jó lett..


De nem értem miért ilyen bugyuta ha én manuálisan visszaállítom 4096-ra akkor minek vesz le belőle fél gigát?

2014. júl. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!