Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen az MSI Wind notebook?

Milyen az MSI Wind notebook?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami olcsót és aránylag jót, de nem tudom ez mennyire jó. Tapasztalatok?

Mennyire kicsi? Azt mondták kb egy dvd toknyi, ez igaz? Azért lehet rajta gépelni rendesen? Valaki segítsen eldönteni hogy megéri-e megvenni:)


2008. aug. 5. 15:05
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Ár tekintetében a legolcsóbbak egyike, ellenben a konkurenciánál (Asus EEEPC) jobb.

Teljes billentyűzet, nagyobb kijelző...stb.

A prociról nem tudok mit mondani, mivel új találmányról van szó, szóval túl nagy tapasztalat még nincs vele.

2008. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én alapból nem vennék MSI t...
2009. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg alapból nem vennék netbookot. Haszontalan jószág.
2009. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tamasoft ***** válasza:

(Én meg nem vennék űrrepülőgépet, mert felrobbannak.)


A mini gépek közül a legjobb amúgy.

Intel Atom processzor van benne, szép a képe, minden megy rajta, ami egy kis géptől elvárható. Viszonylag nagy a háttértár is. Jó a wifije, sokáig bírja az akksi. Csak második gépnek jó természetesen, de annak első osztályú.

2009. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 ismerősömnek volt MSI laptopja és mindegyik 1 éven belül legalább egyszer ha nem többször meghibásodott. Soha nevegyél MSI-t...Asus EEE hamár..
2009. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tamasoft ***** válasza:

Összehasonlító teszt: [link]


Teszt a windről:

[link]


Fórum a windről:

[link]

2009. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tamasoft ***** válasza:

Előző vagyok + az űrrepülős


Lehet hogy az ismerősödnek elromlott, én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Én spec. vigyázok rá, eddig semmi baja nincs, másfél éve megvan. Nyilván nem ezzel verem be a szöget a falba.

2009. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!