Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI h61m G3 alaplapomba...

MSI h61m G3 alaplapomba milyen olcsó PCI-e SSD menne bele? Egyáltalán passzolna? Úgy hallottam, hogy gyorsabb az efféle megoldás, mert gyorsabban éri el a CPU.15, max 20 ezret szánnék rá.

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki az SSD-re azt mondja, hogy PCI-e, azt számítógép közelébe sem engedném... :-)


Szentségtörés! :-)


(mellesleg egy jobbfajta SSD, ami méretben is már megfelelő, az 35000 Ft-nál kezdődik, napersze vehetsz minden szir-szart is kevesebbért...)

2014. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 7. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

beszarás mik vannak ...

PCI-e csatolófelületű SSD. Először azt hittem rosszul olvasok. De nem, van ilyen.

[link]


[link]


hát nem olcsó. Az árából kijön 4 db. 120GB-os SSD ami SATÁ-s. Szóval egyelőre szerintem ez drága megoldás. Egyáltalán lehet egy ilyenre rendszert telepíteni? Bootolható? Mert másra nem használnám csakis rendszernek.

Csak ebben gyors egy SSD. Gyorsan elINDUL a Windows. Meg minden program ami egy SSD-re van telepítve gyorsan INDUL. Szándékosan írtam nagybetűvel, hogy: INDUL!

Mert futni nem fut gyorsabban egyik program sem, főleg játékok nem .

És hajlamos vagyok azt hinni, hogy játék alá kérdezted , hogy vajon gyorsabb-e. Nem . Játék alatt van az a bizonyos betöltőképernyő a Loading felirattal és a csíkkal...Na az az idő lenne rövidebb , míg betölt a játék....Utána már nem..

2014. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő, se hülye, se laikus nem vagyok, nem játék alá kell.. :D


Olvasottaim alapján, PCI-e buszon keresztül a CPU gyorsabban és közvetlenül éri el az SSD-t, nincs köztük a Southbridge mintha sima SATA SSD lenne.

2014. aug. 7. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelt,( de már rájöttem mekkora baromság volt ) hogy az msata foglalatú ki mini ssd-ket, bele lehet-e rakni 1x-es pci-e foglalatba.
2014. aug. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!