Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap, processzor, memória...

Alaplap, processzor, memória cserével kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
A fent említett három komponenset holnap hozza a futár, és szeretném összerakni majd csak ilyet még nem csináltam. Viszont eléggé utána néztem a témának (olvastam róla, meg néztem elég sok videót), nagyjából már tiszta, hogy hogy kell megcsinálni, de mégis maradt egy kérdésem. Elég csak annyit csinálnom, hogy a meglévő alaplapot kiszerelem és az újba belerakom a dolgokat, majd azt beszerelem a helyére? És a windowst újra kell majd telepíteni? FM2es alaplapról váltok 1150es intelesre!

2014. aug. 12. 23:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Hát hogyha a merevlemezed a régi marad akkor igen ennyi elég :)
2014. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,újra kell telepítened.
2014. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Mért kéne ujra telepítenie ? :O
2014. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden marad a régi, csak a fent említett 3 cuccot cserélem.
2014. aug. 12. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért mert alaplapcserénél újra kell rakni az operációs rendszert,ha csak nem ugyanolyan lap kerül vissza (pl garanciás csere)


A chipset driver nem úgy megy mint a VGA,hogy letörlöm és ennyi.


Ha nem rakod újra,akkor majd ne csodálkozz ha fagy,kékhalálozik,újraindul stb stb finomság.

2014. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs viszont dvd meghajtó a gépemben, usbről is újra tudom telepíteni?
2014. aug. 12. 23:47
 7/11 papagenou ***** válasza:
igen, újra tudod tenni usbről (hacsak murphy nem játszik)
2014. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudsz adni valami leírást arra vonatkozóan, hogy usbt hogyan tegyem bootolhatóvá? Ilyet még nem csináltam :D
2014. aug. 12. 23:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell újratelepíteni. Én múlt héten váltottam, ugyanígy FM2ről 1150re és még videokártya meg proci csere is volt, de nem kellett újratelepíteni. Nem kékhalálozik, nem fagyogat, teljesen stabil. Persze lehet, hogy csak szerencsém volt, de elvileg win7től ennek már működnie kell.
2014. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 papagenou ***** válasza:

nem kell feltétlenül, de érdemes... már csak azért is, mert ott lesz az előző gép "maradéka" s csak szemeteli a gépet.

[link]

vagy

[link]

2014. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!