Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van aki megbanta, hogy kulso...

Van aki megbanta, hogy kulso HDD vasarolt, belso helyett - lassu a kulso hdd?

Figyelt kérdés

Volt idaig egy 2* WD blue 500gb es egy Green 2tb + rendszernek egy ssd.


A ketto WD blue eleg hangossan mukodtek ezert eladtam oket. Most azona penzen tudnek hasznaltan egy jo allapotu 2,5" wd blue 5400 1TB hdd .t venni. Ennek lessz hangja szerintetek mert amugy teljssen hangtalan most a gepem .


2014. szept. 11. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lehettek hangosak a korábbi blue-k, mert 7200 RPM-esek voltak. (Az újabb modelleknél szerintem a blue-k 7200-asak mind(?).)

Szóval egy 5400-as halkabb, de lassabb is!


Egyébként nem értem, hogy jönnek ide a külső merevlemezek. Egyébként azok általában 5400-asok (a kisebb, 2,5"-os, csak USB-ről működők tuti). És a házon kívül szerintem hangosabb lesz, mint benne egy ugyanolyan.


Amúgy teljesen más a célja. Ha csak egy gépbe akarod, akkor belsőt vegyél. Ha hordozni akarod, akkor külsőt. Szerintem...


Ha meg ennyire hangtalanná akarod tenni, akkor bizony SSD-kbe kell befektetni, ami drága mulatság, mint tudjuk...


És használtan nem biztos, hogy olyan jó ötlet HDD-t venni...

2014. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!